پروفیل درب و پنجره upvc ایده آل

Logo CROP 300 - پروفیل درب و پنجره upvc ایده آل

پروفیل درب و پنجره upvc ایده آل

گروه صنعتی اکسیرآسا آرا، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و متخصصین مجرب و مشاوران خارجی تولید خود را در سال ۸۹ آغاز کرده است و تاکنون موفق به تولید پروفیل های پنجره دوجداره یو پی وی سی (U-PVC) چهارشبکه ای با کیفیت قابل رقابت با نمونه ها وارداتی شده است که با شرایط جوی کشور نیز مطابقت دارد. اکسیر آسا از اولین تولید کنندگان ورق های پلی وود در ایران است . پلی وود به لحاظ فنی جایگزین بسیار مناسبی برای ورق های MDF و نئوپان است در رنگها و طرح های متنوع تولید می شود.از ویژگی های مهم پلی وود ضد آب بودن و تنوع در ابعاد طول، عرض و ضخامت است.

محصولی هم رده محصولات شرکت های اروپایی

محصولات پروفیل ” ایده آل” به لحاظ کیفیت در گرید خوب قرار گرفته است به نحوی که کیفیت تولیدات شرکت اکسیر آسا از محصولات وارداتی کشور ترکیه بالاتر و در رده محصولاتی است که از اروپا وارد کشور می شود. اکثر مشتریان پروفیل ” ایده ال” نیز به کیفیت بالای پروفیل های تولیدی این شرکت گواهی می دهند و این امر باعث شده که شرکت اکسیر آسا همچنان در شرایط سخت و رکود کنونی به تولید خود ادامه داده و محصولات خود را به بازار عرضه نماید.

افتخارات و استانداردها

پروفیل یو پی وی سی “ایده آل” با توجه به همین شاخصه های تولید و کیفیت برتر ، موفق به کسب افتخارات مهمی شده که می توان به اخذ ۲ نشان استاندارد ملی H-pvc و u-pvc ، گواهینامه شرکت برلوخر آلمان و همچنین گواهینامه انطباق با استانداردهای روز اروپا CE از موسسه ECM ایتالیا اشاره کرد . شرکت ” ایده آل ” همچنین با رویکرد تولید با کیفیت در سال ۱۳۹۰ موفق به کسب تندیس طلایی کیفیت صنعت ساختمان از سازمان استاندارد ملی شده است. از سوی دیگر پروفیل “ایده آل” در سال ۹۳ به عنوان واحد نمونه استاندارد معرفی و تندیس طلایی را از آن خود نمود. سپس گواهینامه گرید A مرکز تحقیقات ساختمان را دریافت کرد و به موازات آن پروفیل تولیدی این شرکت بمدت ۶ ماه در دستگاه های زنون مرکز تحقیقات ساختمان مورد آزمایش قرار گرفت و توانست گواهی عدم تغییر رنگ را نیز از مرکز تحقیقات ساختمان اخذ نماید.

ویژگی ما چیست ؟

اکسیر آسا مواد اولیه خودرا از بهترین تولید کنندگان دنیا تهیه می کند و در زمینه فرمولاسیون از مشاوران کارآزموده داخلی و خارجی بهره می جوید. یکی از نقاط قوت خط تولید IDEAL بخش آزمایشگاهی این گروه صنعتی می باشد و این آزمایشگاه مجهز به مدرن ترین تجهیزات آزمایشگاهی منطبق بر جدید ترین تکنولوژی روز دنیا میباشد این بخش با انجام تست های کیفی مختلف نظارت کاملی بر مراحل مختلف تولید شامل مواد اولیه ، فرایند تولید ،محصول نهایی مطابق با استاندارد های جهانی دارد.

 • ۲۰ سال ضمانت نامه کتبی شرکت ایده آل برای هر نوع تغییر رنگ ، عدم پوسیدگی ، زنگ زدگی و اکسیداسیون
 • رده انرژی B
 • ۴ کاناله
 • در انواع نوع رنگ آمیزی در و پنجره دوجداره (لمینت ، پروفیل رنگی ، طرح چوب ، روکش های متنوع آلومینیومی و …)
 • پرداخت آسان
 • نصب و تنظیمات تیغچه و قالب رایگان

عجله کنید! همین امروز با ما تماس بگیرید و یک

پیشنهاد ویژه دریافت کنید

پروفیل درب و پنجره upvc روزوین

Roozwin 1 300x225 - پروفیل درب و پنجره upvc ایده آل

گروه صنعتی روزوین

گروه صنعتی روزوین طی سالها کار کردن با انواع پروفیل های شناخته شده در مارکت های بین المللی همانند پروفیل های تولیدی کشور آلمانی و ترکیه دانش لازم در مورد پروفیل های یو پی وی سی درب و پنجره کسب نمود ، با توجه به اینکه این شرکت در طول فعالیت خود سعی نموده است تا نام نیکی از خود بر جای بگذارد و در این راستا با استفاده از انواع مواد اولیه موجود در دنیا و آزمایشات متعدد در جستجوی مواد با کیفیت عالی بوده است . بعد از ظهور مشکلات اقتصادی در کشور و افت شدید ارزش پول ، واردات پروفیل از کشور های اروپایی مقرون به صرفه نبوده و در کنارآن کیفیت پایین محصولات ترکیه مارا بر آن داشت تا تولید پروفیل یو پی وی سی با هم تراز با محصولات اروپایی را در دستور کار خود قرار دهیم .
سیاست ما به گونه ای بود که شتاب زده عمل ننموده و تصمیم برآن شد قبل از هر گونه اجرای عملیات ساختمانی و خرید ماشین آلات و قالب ها دفتر فنی روزوین شکل گیرد .
با آغاز فعالیت دفتر فنی روزوین در سال ۱۳۸۸ ، همکاری با مهندسین ارشد مکانیک و پلیمر مطالعات در زمینه پروفیل های یو پی وی سی اغاز گردید و ماه عسل چندین سال مطالعه منجر به دست یابی به دانش فنی تولید پروفیل شد . افتخار این شرکت این است که هیچ گونه کپی کاری از محصولات آلمانی نشده و تمام مقاطع پروفیل ها با توجه به نیاز های متعدد در صنعت ساختمان و هم چنین از همه مهمتر شرایط آب و هوایی ایران طراحی شده است .

تنوع محصولات

یکی از نقاط قوت روزوین تنوع محصولات و پاسخگو بودن به تمامی نیازهای بازار است . تیم طراحی روزوین و مرکز توسعه و تحقیقات با توجه به سلایق و تنوع سیستم های پنجره تقریبا تمامی پروفیل های مورد نیاز با هر کدام را طراجی و درنهایت به تولید رسانده است .

ویزگی روزوین

پنجره ها و درها المان های ساختمان هستند که به عنوان المان اصلی از فضای خانه برای چرخش صدا ، حرارت و نور استفاده می شوند . پروفیل های روزوین برای بیشینه راحتی و بهینه بودن در برابر عایق بندی طراحی شده اند . ماده پی وی سی برای عایق بندی یک انتخاب عالی و کامل است . و پروفیل ها با طرح بخصوص خود فضای خانه را زیبا می نماید . روزوین با انتخاب مرغوب ترین مواد اولیه از کشور های اروپایی نظیر آلمان ، بلژیک ، هلند و انریش در کنار پروفیل های طراحی شده بصورت کاملا علمی با در نظر گرفتن تمامی نیاز های مکانیکی و حرارتی پنجره در صدد تولید محصول بی نظیر با کیفیت فراتر از استاندراد ها برآمده است . پروفیل های روزوین با تنوعی که دارند تمامی نیاز های شما را پاسخ پو هستند و با طراحی بخصوص خود نسبت به پروفیل های هم رده خودش از توانایی بالاتری برخوردار است .

 • جزو چند برند با کیفیت و برتر تولید پروفیل upvc
 • مناسب انبوه سازان و پروژه های کوچک ساختمانی
 • در انواع ۴ کاناله و ۵ کاناله
 • در انواع نوع رنگ آمیزی در و پنجره دوجداره (لمینت ، پروفیل رنگی ، طرح چوب ، روکش های متنوع آلومینیومی و …)
 • گارانتی مادام العمر درب و پنجره ساختمان شما و گارانتی ۱۵ ساله لاستیک پروفیل upvc
 • طراحی مهندسی مقاطع به منظور بالاترین عایق صوت و حرارت
 • استفاده از مواد درجه یک اروپایی و فرمولاسیون مطابق با سخترین شرایط آب و هوایی کشور
 • عدم استفاده از مواد اولیه ارزان جهت ارزان سازی فرمولاسیون
 • اولین تولید کننده پروفیل بدون سرب با استبلایزر بر پایه کلسیم زینک به منظور حفاظت از محیط زیست در کشور
 • پرداخت آسان
 • نصب و تنظیمات تیغچه و قالب رایگان